IV Olimpiada Matematyczna

Dnia 5 kwietnia odbyła się  IV Olimpiada Matematyczna Gorzowskich Przedszkolaków pod patronatem Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 13 im. Bolka i Loka w Gorzowie Wlkp. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy kangurków: Antek, Leszek oraz Adrian.  Przedszkolaki musiały zmierzyć się z kilkunastoma innymi przedszkolakami w zadaniach z zakresu matematyki. Zadania wykonywane były na czas, a 3 osobowe jury czuwało nad poprawności wykonywanych zadań. Konkurencja była bardzo wysoka. Nasi chłopcy co prawda nie stanęli na podium,  ale gratulujemy naszym przedszkolakom  ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Kinga Fołta