Dzień Pluszowego Misia

Realizując tematykę W świecie teatru najstarsza grupa postanowiła przygotować inscenizację dla swoich młodszych kolegów i przedstawić ją w Dniu Pluszowego Misia.
Wszystkie starszaki z entuzjazmem przyjęły propozycję przygotowania teatrzyku o Misiu Uszatku
Odbyło się oficjalne losowanie ról do przedstawienia i każdy był zadowolony z roli ,w którą miał się wcielić.
Mieliśmy mało czasu na próby więc wszystkie dzieci z wielką odpowiedzialnością podeszły do zadania i szybko nauczyły się tekstu,
a większość rodziców przygotowała stroje dla swoich pociech.
W piątek 25 listopada wszystkie przedszkolaki zebrały się w grupie starszaków, aby oglądnąć inscenizację
„Przygoda Misia Uszatka i jego przyjaciół z jeżem”.
Dzieci wcieliły się w role laleczek, pajacyków, kurek, kaczek, prosiaczka, kogutka, pieska, sroczek, jeżyka i oczywiście Misia Uszatka.
W zabawny sposób przedstawiły historyjkę o tym jak „nieznane” wzbudza w nas lęk, często nieuzasadniony.
Młodsi koledzy nagrodzili aktorów gromkimi brawami, a największe zebrał Mateusz za rolę prosiaczka.
Występy przyniosły wiele radości zarówno widzom jak i aktorom.

Joanna Korosteńska