Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

Najstarsza grupa przygotowała niespodziankę dla wszystkich pracowników przedszkola i urządziła Galę Oskarowo – Jabłkową. Wszystkim pracownikom wręczono dyplomy i witaminowy zastrzyk w postaci jabłuszka. Okazało się, że każdy z pracowników jest mistrzem w swojej kategorii . I tak na przykład: panie kucharki otrzymały Oskara w kategorii Przyjaciółki Pyzy z Polnych Dróżek, pani Dyrektor – Zaradna Matka Dyrektorka, pani Wanda – Znawca Chrząszcza i Chrabąszcza, panie woźne- Przyjaciółki Szczoteczki i Zmioteczki, pani Bogusia – Muza Młodych Talentów, pani Kinga i Monika – w kategorii Języczek Wędrowniczek.
Uroczystość była zorganizowana tak, aby każdy pracownik poczuł się jak GWIAZDA. Po minach, radości laureatów i brawach dla najstarszej grupy, a w szczególności dla prezenterów: Bartka i Izy, możemy stwierdzić, że … się udało.

Joanna Korosteńska

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>