Co nam w duszy gra…

10 marca Kangurki w ramach tematyki kompleksowej „Muzyka jest wszędzie”, wybrały się na warsztaty muzyczne pt.„Co nam
w duszy gra”
, które odbyły się w Spichlerzu po drugiej stronie Warty. Nasze najstarsze przedszkolaki wysłuchały interesującej prezentacji dotyczącej instrumentów perkusyjnych, miały okazję usłyszeć brzemienia niektórych z nich oraz rozwiązać kilka zagadek muzycznych. Kolejna częścią warsztatów polegała na wykonaniu przez dzieci swoich własnych instrumentów, którymi były marakasy. Zajęcia były bardzo interesujące, świadczą o tym między innymi uśmiechnięte miny dzieci na zdjęciach poniżej.

Anna Sywiec