„Bezpieczny przedszkolak idzie do szkoły”

Dnia 10.09.2018 nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa na drodze. Zajęcia te były realizowane
w ramach programu „Bezpieczny przedszkolak idzie do szkoły”, przeprowadziły je Panie –   st. post. Katarzyna Węgrzyn oraz sierż. sztab. Agata Mikołajczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.  Dzieci mogły utrwalić wiadomości dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze jako pieszy. Dowiedziały się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię w miejscu oznaczonym sygnalizacją świetlną oraz gdy jej brak.  Przedszkolaki  wykazały się ogromną wiedzą na temat bezpieczeństwa na drodze, prawidłowo odpowiadały na pytania Pań policjantek, oraz odpowiednio zachowywały się podczas ćwiczeń praktycznych.  Mamy nadzieję, że swoją wiedzę teoretyczną będą przedkładać w praktyce.

Kinga Fołta