Andrzejkowe wróżby

Dnia 29.11.2018 w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców pod hasłem
„ Andrzejkowe wróżby”. Nasze przedszkolaki oraz ich rodzice przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość – tą bliską „ Co dostaną od Mikołaja” oraz tą daleką np. „ Kim zostaną w przyszłości” . Rodzice również mogli dowiedzieć się Co ich czeka w niedalekiej przyszłości. Oprócz wróżb znalazł się również czas na tańce i zabawy ruchowe. Na koniec odbyło się tradycyjne lanie wosku. Czy wróżby się spełnią, to czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspaniałej zabawy z rodzicami.

Kinga Fołta