Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 1

Grupy Kangurków i Smerfów zostały zaproszone przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 na przedstawienie świąteczne, które odbyło się 21.12.2015 r.
Zebraliśmy się w odświętnie przystrojonej sali gimnastycznej wraz z dziećmi z innych gorzowskich przedszkoli.
Starsi koledzy zaprezentowali się w programie artystycznym, opartym na ciekawym pomyśle, gdzie motyw świąt bożonarodzeniowych przeplatany był z motywem zimowym.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem odegrały swoje role, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Największą radością były chwile, w których nasze dzieciaczki rozpoznawały swoich starszych kolegów z przedszkola pośród występujących. Machały do nich łapkami, żeby zwrócić na siebie uwagę, a koleżanki dyskretnie im odmachiwały.
Na zakończenie wspólnie z uczniami zaśpiewaliśmy kolędę „Lulaj, że Jezuniu ”, a organizatorki złożyły dzieciom życzenia i podarowały przedszkolakom słodkości.
Efekt całości był znakomity i wyrazy uznania należą się zarówno uczniom jak i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie programu.
Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>