XVII Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

21 maja 2018 r. mali aktorzy z kółka teatralnego „Cudaczek” wzięli udział w  XVII Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych, który odbył się na deskach Gorzowskiego Teatru im. J. Osterwy. Temat tegorocznego przeglądu brzmiał :„Opowiem Wam o mojej Małej   i Dużej Ojczyźnie ”.

Dzieci z naszego przedszkola  wystąpiły w inscenizacji pt:  „O tym, jak powstało godło polskie”. To poetycka opowieść związana
z legendą  O Lechu, Czechu i Rusie. Nawiązuje oczywiście do dawnych słowiańskich czasów i początków naszego państwa.

W przygotowania do występu z wielkim zaangażowaniem włączyły się zarówno  dzieci jak i rodzice. Dziękujemy rodzicom za  współpracę i pomoc w organizacji strojów dla naszych małych aktorów.

Za udział w przeglądzie  dzieci otrzymały dyplom dla przedszkola oraz flagę Polski.
Po występach dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, radości i szczęścia oraz zadowolenia z siebie.

Serdecznie Wam  gratulujemy!!!

Joanna Korosteńska