Wyniki międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt.: „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”

przedszkole gorzow nr 6 witaminki dla chlopczyka i dziewczynki 013

Szanowni Państwo, drogie dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniku zdalnego, międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”.
Werdyktu jury składającego się z nauczycieli innych przedszkoli, ciekawi byli zapewne wszyscy uczestnicy,
ich rodzice, jak również my- organizatorzy.

Oceniana była kreatywność, oryginalność, estetyka, zgodność z tematem konkursu oraz wkład pracy. Wybór nie był łatwym zadaniem, bowiem wszystkie prace spełniały stawiane kryteria. Jednakże jury udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce: Michalina Maćkowiak z PM6
II miejsce: Miriam Benowska z PM18
III miejsce: Lena Wieczorek z PM29

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Opiekunom i Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych dzieci, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Organizatorzy będą kontaktować się telefonicznie z nauczycielami zwycięzców, w celu bezpiecznego przekazania dyplomów i nagród.

Anna Sywiec

Katarzyna Piasecka