Ubieranie miejskich choinek

6 grudnia, w samo południe, mimo siąpiącego z nieba deszczu, Smerfy i Kangurki z naszego przedszkola wybrały się na Stary Rynek , aby wspólnie z Panem Prezydentem ubierać miejskie choinki. Ozdobione świąteczne drzewka, mają wprowadzić mieszkańców naszego miasta w świąteczny nastrój. Jednak największą atrakcją dla naszych przedszkolaków okazało się spotkanie ze św. Mikołajem, można było wyszeptać mu do ucha swoje marzenia , zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie , a następnie poczęstować się gorącą herbatką i pierniczkiem.

Agnieszka Werecka