Szukamy jesieni

21 września nasze przedszkolaki wybrały się na spacer do pobliskiego parku w poszukiwaniu jesieni. Podczas spaceru dzieci miały okazję poznać wybrane gatunki drzew, rozpoznawały ich liście oraz „ owoce”. Spacerują dzieci zebrały piękne jesienne kolorowe liście, z których układały jesienne bukieciki. Do naszych koszyczków trafiły także żołędzie, kasztany oraz szyszki. Przedszkolaki miały okazje podziwiać panoramę naszego miasta, ozdobioną przez jesienny krajobraz. Wspólnie stwierdziliśmy, że jesień to piękna pora roku.

Kinga Fołta