MUSICAL „ALICJA W KRAINIE CZARÓW”

04.12.2015r. Kangurki i Smerfy miały okazję obejrzeć Musical „ALICJA W KRAINIE CZARÓW”, który był fantastyczną podróżą w magiczny świat pełen zdumiewających bohaterów, dziwnych sytuacji

i zaskakujących zwrotów akcji. Połączone siły doświadczonych śpiewaków, tancerzy, muzyków Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, profesjonalnej ekipy realizatorskiej i najmłodszych wykonawców, złożyły się na możliwość odnalezienia własnych dziecięcych marzeń.
Na estradzie, obok profesjonalnych artystów, wystąpili również młodzi utalentowani wykonawcy wyłonieni podczas castingów, m.in. Maja Trepczyńska, która ukończyła nasze przedszkole. A dzięki zbzikowanemu zającowi, który rozśmieszał widownię, chwile te będą niezapomniane.