Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje”

Dnia 20.06.2018 w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego  dla dzieci 5 i 6 – letnich pod hasłem „ Bezpieczne wakacje”. Organizatorami konkursu były Pani Anna Sywiec oraz Kinga Fołta. Do konkursu zaproszono zaprzyjaźnione przedszkola – Przedszkole Miejskie  nr 1 „ Świat Bajeczki Jedyneczki” oraz Przedszkola Miejskie nr 2 i 25.  W konkurs zaangażowano również policjantki z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie  st.sierż. Agatę Mikołajczyk oraz st.post. Katarzynę Węgrzyn, które wraz z panią dyrektor Ewą Bandkowska były członkami jury.   Wszystkie prace zrobiły ogromne wrażenie na jury. Wśród naszych przedszkolaków znalazły się zwyciężczynie konkursu: Laura – I miejsce, Amelka– II miejsce oraz Nela– III miejsce. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy, a paniom dziękujemy za zaangażowanie.

Kinga Fołta