Międzyprzedszkolne Zawody Lekkoatletyczne

W tym roku Miedzyprzedszkolne Zawody Lekkoatletyczne odbyły się 20 czerwca. Rozpoczęciu imprezy towarzyszył występ naszych świetnych cheerliderek, które wykonały swój układ taneczny bezbłędnie. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Smerfów. Przedszkolaki musiały zmierzyć się z kilkunastoma innymi drużynami w następujących konkurencjach: bieg na 40m, skok w dal z miejsca, rzut oszczepem dziecięcym oraz sztafeta 10x40m. Dzieci biorąc udział w zawodach uczyły się zdrowej rywalizacji oraz zachowań fair play. A przede wszystkim bardzo dobrze się bawiły. Mimo, iż nie stanęliśmy na podium, byłyśmy bardzo dumne z naszych zawodników. Warto wspomnieć o wspaniałym biegu naszej sztafety, kiedy na ostatniej zmianie nasza Ola z ostatniego miejsca zdobyła drugi czas biegu. Gratulacje dla naszej sprinterki i wszystkich małych sportowców. W następnym roku walczymy o podium.

Moniak Sadowska