Mały Miś i Dzień Bezpiecznego Internetu

11 lutego Smerfy wzięły udział w zajęciach pt. „Mały Miś i Dzień Bezpiecznego Internetu” w ramach obchodzonego Dnia Bezpiecznego Internetu.

Przedszkolaki dowiedziały się: ● co to jest komputer i sieć internetowa; ● jakie zagrożenia wiążą się z niewłaściwym korzystaniem z komputera i internetu; ● jak bezpiecznie korzystać z komputera; ● dlaczego granie w gry komputerowe bywa niebezpieczne; ● co zrobić, by ochronić się przed uzależnieniem od komputera.

Dzieciom bardzo spodobało się stworzenie własnej sieci, dzięki której wysyłaliśmy do siebie pozdrowienia.

Na zakończenie zajęć przedszkolaki obejrzały bajki edukacyjne „Owce w sieci”.

Anna Sywiec