II Międzyprzedszkolny Wieczór Kolęd

26 stycznia 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się II Międzyprzedszkolny „Konkurs Kolęd”, 10 „”Wieczór Kolęd”.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17.00 występem młodzieży: M. Kuczyński, M. Bulanda, Sz. Zatylny, A. Korzeniewska, K. Gizmunt,
I. Gizmunt, N.Włodek, Z. Rybok, J. Żołędziewska, A. Kalmus, N. Piotrowska z Gimnazjum Zespołu Szkół Nr 20 pod kierunkiem p. mgr Katarzyny Wichowskiej.
W miłej atmosferze, przy blasku świec i migających światełek przy kominku śpiewali tradycyjne kolędy, pastorałki. Magia Bożego Narodzenia ogarnęła wszystkich przybyłych gości. Z radością rozpoczęły się występy konkursowe, którym przysłuchiwało się JURY
w składzie: p. mgr Katarzyna Wichowska– n-l muzyki w Gimnazjum nr 20 ,p. Małgorzata Kempiak– przyjaciel Naszego Przedszkola .
W konkursie udział wzięło 11 osób z przedszkoli nr 25, 29, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia i nasze P-6.
I nagrodę wyśpiewała Martyna Zapadka za kolędę” „Lulajże Jezuniu” z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia.
II- nagrodę otrzymała- Nadia Langer za „ Już blisko Kolęda z P-29
III- nagrodę zdobyła Zosia Żagiel śpiewając Kolędę Pastuszek Bosy ” z P-29
Wyróżnienia otrzymali: Leszek Bojba P-6 „Pójdźmy wszyscy do stajenki”  i Szymon Amerski z P-SM „Oj maluśki, maluśki”. Czteroletni chłopcy zachwycili publiczność.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali prezenty. Nie zapomniano również o paniach, które przygotowały we współpracy z rodzicami swoich wychowanków do konkursu; p. Edyta Kortus, Izabela Gryszko, Wanda Dynkwald, Anna Sywiec, Agnieszka Werecka, Joanna Korosteńska, Alicja Maliczak, Karolina Bonifaciuk, Katarzyna Wichowska. Dla gości i dzieci przygotowano owocowy poczęstunek. Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas!

Bogusława Rogulska