II Międzyprzedszkolne Zawody Lekkoatletyczne

20 czerwca dzieci z gr. III i IV reprezentowały nasze przedszkole w II Międzyprzedszkolnych Zawodach Lekkoatletycznych, które odbyły się na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego.

Smerfy i Kangurki musiały wykazać się w czterech konkurencjach: skok w dal, bieg na 40m, rzut oszczepem oraz sztafeta 10X40m. Wszystkie dzieci popisały się swoimi umiejętnościami sportowymi tym samym  zdobywając I miejsce!  Każdy uczestnik otrzymał medal, a przedszkole piękna statuetkę i dyplom, który możemy podziwiać w holu naszego przedszkola.

Dziękujemy organizatorom za świetną zabawę i wiele atrakcji w tym dniu.

Anna Sywiec