WYCIECZKA SMERFÓW NA POCZTĘ

Dnia 30.10.2014r. przedszkolaki odwiedziły Urząd Pocztowy w Gorzowie Wlkp.

Pani urzędniczka zaprosiła dzieci do zwiedzania pomieszczeń poczty, do których wstęp mają tylko osoby upoważnione. Dzieci obserwowały od środka stanowiska pracy, urządzenia pocztowe i przyglądały się pracy pań siedzących w „okienkach”. Dowiedziały się, w jaki sposób segreguje się paczki, listy oraz jakie sprawy można załatwić na poczcie. Ogromną przyjemnością było samodzielne wykonanie stempelków na listkach za pomocą dużego datownika.

Kiedy zajęcie dobiegło końca dzieci pięknie podziękowały za miłe przyjęcie i wręczył pracownikom poczty specjalne podziękowanie.