Spacerkiem po Gorzowie

W pierwszy tygodniu maja dzieci z grupy Gumisiów poznawały swoją  miejscowość, dlatego też wybraliśmy się na spacer do centrum Gorzowa.  Celem wycieczki było zwiedzanie zabytków, różnych ważnych miejsc oraz pomników charakterystycznych dla naszego miasta.  Przedszkolaki  miały okazję  zobaczyć mury obronne, studnię Czarownic , fontannę Pauckscha, Katedrę,  a także pomniki gorzowskich artystów.  Po powrocie do przedszkola dzieci  odszukiwały poznane miejsca i obiekty  na pocztówkach, co sprawiło im największą frajdę.

Agnieszka Werecka