Pożegnanie jesieni

Pożegnanie jesieni – właśnie pod takim tytułem odbył się koncert dla Rodziców, zorganizowany przez dzieci z grupy Gumisiów. 11 grudnia przedszkolaki zaprezentowały piosenki i wiersze, jakich nauczyły się od początku roku szkolnego. Po udanej prezentacji dzieci razem z Rodzicami wzięli udział w zajęciach otwartych, podczas których tworzyliśmy własnoręcznie ozdoby choinkowe. Powstały pierniki z masy solnej, papierowe anioły, cekinowe bombki i łańcuch z uprażonej kukurydzy. Efektem ciężkiej pracy jest pięknie ubrana choinka, zdobiąca salę Gumisiów.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.