Kuferek Kreatywności Małego Misia

W ramach Międzynarodowego projektu edukacyjnego „Mały Miś w świetle wielkiej literatury” właśnie ukończyliśmy realizację
V modułu „Kuferek Kreatywności Małego Misia”. Były to głównie zabawy plastyczne, w których dzieci brały udział w towarzystwie Misia Krzysia, a ten nie odstępował ich na krok i bacznie śledził ich zmagania z sztuką. W oparciu o V moduł dzieci ozdobiły kuferek Małego Misia, wykonały piękne rakiety oraz namalowały „Rytmiczny obraz” bazując na rytmie usłyszanym w muzyce. Największa jednak frajdę sprawiło Gumisiom wykonanie instrumentów muzycznych- marakasów, na których później wielokrotnie grali do piosenki „Bociek” i „Tęczowy bal”. Kreatywność dzieci nie znała granic, o czym możecie się Państwo przekonać przeglądać uważnie poniższe zdjęcia.

Anna Sywiec