Gumisie szukają WIOSNY!

Nasze przedszkolaki zimy się nie boją! Codziennie aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Zabawom nie ma końca, lecz nadszedł już czas na kolejną, piękną porę roku.

Kiedy tylko pojawiły się pierwsze promienie słońca grupa Gumisiów zabrała lupy, lornetki i wspólnie ze swoimi paniami wyruszyła do pobliskiego parku w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.

Dzieci chętnie szukały kwiatów, pąków na drzewach oraz nasłuchiwały czy nadleciały już ptaszki. Mali badacze nie mogą doczekać się już kolejnego wyjścia do parku, by móc przywitać wiosnę.