Musical „Pinokio”

11 czerwca Gumisie pod opieką swoich wychowawców wybrali się na spotkanie ze sztuką. Pokaźną gromadką zawędrowali do teatru
im. J. Osterwy, gdzie z wielkim zaangażowaniem obejrzeli
Musical pt. „Pinokio”.
„Pinokio” Carlo Collodiego to jeden z najsłynniejszych utworów z kanonu klasyki literatury dziecięcej. To piękna opowieść o dojrzewaniu, popełnianiu błędów, zmaganiu się z własnymi niedoskonałościami.
Na widzach, tych małych jak i dorosłych, olbrzymie wrażenie zrobiła wspaniała, niebanalna scenografia, która zmieniała się niby kameleon w kolejnych scenach… Olbrzymie, tańczące marionetki, pożarcie przez rekina- to tylko z niektóre z efektownych scen spektaklu. Musical bardzo podobał się naszym przedszkolakom i mamy nadzieję wrócić do teatru jeszcze w przyszłym roku szkolnym.

Anna Sywiec