Mikołaj z gorzowskim klubem sportowym Stal Gorzów

W dniu 6 grudnia 2016 roku odwiedził nas niezwykły gość – Święty Mikołaj, który zawitał do przedszkola w bardzo doborowym towarzystwie. Dzieci bardzo serdecznie powitały miłego staruszka, towarzyszącego mu Stalusia oraz zawodników Stali Gorzów. Nie zabrakło wierszy, piosenek, a przede wszystkim uśmiechów radości na twarzach naszych milusińskich, gdy wręczano im klubowe szaliki i paczki.
Prezenty rozdawali Stanisław Chomski, Piotr Paluch, Krzysztof Orzeł, Bartosz Zmarzlik, Alan Szczotka oraz przedstawiciele innej sekcji gorzowskiego klubu, piłkarze ręczni Oskar Serpina i Cezary Marciniak, który to wcielił się w rolę Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy za pamięć. Wróć do nas, Drogi Mikołaju, za rok!

Wanda Dynkwald