Happening pod hasłem „Nie marnuj jedzenia- żyj ekologicznie”

16 października na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Żywności. W piątek, tego właśnie dnia dzieci z grupy Gumisiów i Smerfów wzięły aktywny udział w Happeningu z tej okazji. Przemarsz odbył się pod hasłem „Nie marnuj jedzenia- żyj ekologicznie”. Dzieci przebrane za owoce i warzywa, uzbrojone w transparenty i plakaty wyruszyły na wycieczkę po pobliskiej okolicy, wykrzykując hasło „Nie marnuj jedzenia” oraz rozdając przechodniom ulotki. Nasze przebrania i okrzyki wzbudzały wielkie zainteresowanie mieszkańców Gorzowa, którzy z chęcią odbierali wręczane im przez dzieci ulotki.