Dzień dziecka na sportowo

Dobra zabawa i sportowa rywalizacja, tak wyglądał Dzień Dziecka w naszym przedszkolu.
Rozpoczęliśmy od wizyty gości z drużyny futbolu amerykańskiego „Grizzlies”. Panowie Michał Chudy i Marcin Rybarczyk zapoznali dzieci z tą niecodzienną dyscypliną sportu, opowiedzieli o strojach oraz o piłce , którą grają. Oczywiście każdy miał okazję przymierzyć kask i ochraniacz. Następnie nasi gości przeprowadzili rozgrzewkę i zaprosili dzieci do zawodów między grupami. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie ze wszystkimi konkurencjami, a w nagrodę otrzymały medale.
Na koniec spotkania pożegnaliśmy się z futbolistami wspólnym okrzykiem „Grizzlies”!!!

Agnieszka Werecka