Z życia Gumisiów

Rozpoczyna się drugi rok naszej edukacji przedszkolnej, a dla niektórych naszych kolegów pierwszy. Awansowaliśmy na miano Gumisiów i nie mamy już oporów, by zostać w przedszkolu, ponieważ już się znamy i bardzo się lubimy. Wciąż zawiązują się nowe przyjaźnie, a nawet sympatie. Mamy nową salę, więc z miesiącem wrzesień musieliśmy się trochę oswoić i ,,zadomowić”. Jak to zwykle bywa na początku ustaliliśmy zasady postępowania w naszej grupie i stworzyliśmy kontrakt grupowy. Powiesiliśmy tablicę motywacyjną, aby żaden z nas nie zapomniał o przestrzeganiu ustalonych norm, a także mógł pochwalić się swoim rodzicom odznaką ,,wzorowego przedszkolaka”. Oto kilka zdjęć z naszych codziennych zabaw, które uwielbiamy.