Zajęcia otwarte w Krasnoludkach

13 grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte pt. „Zima tuż tuż” dla rodziców dzieci z grupy Krasnoludków. Celem zajęć było zaprezentowanie umiejętności artystycznych dzieci. Nasze przedszkolaki zatańczyły swoim rodzicom do piosenki „Grozik”, pięknie wyrecytowały wiersz „Mam trzy latka” oraz zaśpiewały „Piosenkę o Mikołaju”. W drugiej części zajęć z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wspólnie z rodzicami zgodnie z tradycją przygotowali ozdoby bożonarodzeniowe, później odbyło się wspólne dekorowanie choinki. Spotkanie upamiętniono na zdjęciach, które można zobaczyć poniżej.

Anna Sywiec