Wielkanocno – Wiosenna Sztafeta Przedszkolaków

Dziś o godz. 11.00 w Parku Róż dzieci z grupy „Krasnoludków” wzięły udział w Wielkanocno – Wiosennej Sztafecie Przedszkolaków. Przedstawiciele naszego przedszkola w składzie: Tymek, Wiktor, Franek, Marysia i Maja mieli za zadanie – bez pomagania! – w jak najszybszym czasie dobiec do kolegi z przedszkola, który również startował w zawodach, z czekoladowym jajeczkiem na łyżce. To zadanie nie było proste! Bieganie z jajeczkiem na łyżeczce to przecież już duże utrudnienie, a kiedy wspomnimy jeszcze o pogodzie, to już w ogóle maluchom należą się wielkie brawa! Były okrzyki radości i mocny doping. A na mecie na wszystkich przedszkolaków czekały zając rozdający słodkości. Zobaczcie, jak wyglądała ta świąteczna zabawa!

Anna Sywiec