Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego on-line „Aktywna rodzinka”

Nasze przedszkole zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs plastyczny on-line „Aktywna rodzinka”.
Celem konkursu było m.in.

• rozwijanie  inwencji  twórczej  i  umiejętności  plastycznych,
  • wspieranie  więzi  rodzinnych  łączących  dzieci  i  ich  rodziców  poprzez  umożliwienie  im  wspólnego  tworzenia.

Na konkurs zgłoszono 17 prac ze wszystkich czterech grup przedszkolnych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dziś- 1.12.2020r. W skład komisji konkursowej wchodziły nauczycielki z Przedszkola Miejskiego nr 7, Przedszkola Miejskiego nr 18 oraz Przedszkola Montessori.
W ramach współpracy Panie bardzo chętnie i anonimowo oceniły prace konkursowe!

Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:

3,4-latki;

5,6-latki

Komisja konkursowa oceniała pomysł, stopień współpracy dziecka z rodzicem oraz estetykę. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu odbyło się tego samego dnia.

Lista nagrodzonych w konkursie:

Kategoria wiekowa: 3,4-latki
I miejsce – Alicja Barska (grupa 4-latków)
II miejsce – Jaś Bielski (grupa 4-latków)
III miejsce – Wojtek Krawczyk (grupa 4-latków)

Kategoria wiekowa: 5,6-latki

I miejsce – Tymek Wojner (grupa 6-latków)
II miejsce – Michał Stando (grupa 6-latków)
III miejsce – Michalina Maćkowiak (grupa 5-latków)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, natomiast rodzicom za wielkie zaangażowanie we współpracy z dzieckiem!

Organizatorzy:

Anna Sywiec