Finał akcji charytatywnej

W piątek 18 października w naszym przedszkolu zakończyła się zbiórka charytatywna dla dzieci z Oddziału Dziecięcego Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Udało nam się zebrać wiele kolorowanek, kredek, mazaków, pluszaków, puzzli, książeczek oraz innych zabawek, które na pewno umilą czas dzieciom przebywającym w szpitalu.

Finał zbiórki miał miejsce 31 października podczas naszej wizyty na oddziale. Zuzia, Maja, Franek i Tymek z grupy Smerfów obdarowały dzieci zebranymi artykułami. Dzieciom bardzo podobały się podarunki, a nasze przedszkolaki były bardzo dumne, że mogły pomóc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazanie serca
i wsparcie akcji na rzecz dzieci z gorzowskiego szpitala.

Anna Sywiec