Dzień Ziemi w Krasnoludkach

przedszkole gorzow nr 6 dzien ziemi krasnoludki 002

W dniach 21-22.04.2021r. obchodziliśmy w naszej grupie DZIEŃ ZIEMI.

Jest to wyjątkowe święto obchodzone na całym świecie. W tym bardzo ważnym dniu powinniśmy wszyscy choć przez chwilę pomyśleć o planecie na której żyjemy oraz przyrodzie, która nas otacza.

Nasze przedszkolaki także uczą się jak żyć ekologicznie. Na zajęciach zorganizowanych z okazji święta Ziemi dowiedziały się czym ona jest, jaki ma kształt , jak o nią dbać oraz z czego się składa. Wysłuchały przygotowaną specjalnie na ten dzień prezentację, wykonały pracę plastyczną oraz odśpiewały piosenkę.

Każdy mały zuch obiecał dbać o nasz wspólny dom i żyć tak by Ziemia swoim pięknem wyrażała mu wdzięczność…

Katarzyna Piasecka