Lubuski Festiwal Siatkówki

Drodzy Rodzice i inni goście odwiedzający stronę naszego przedszkola!!! Pragniemy podzielić się z Wami naszym sukcesem!

Dnia 19 wrześnie w hali sportowej I LO im. Tadeusza Kościuszki odbyła się II edycja „Lubuskiego Festiwalu Siatkówki, w którym nasze przedszkole wzięło udział. Cała impreza dedykowana była dzieciom i młodzieży z lubuskich miast i gmin, mających dostarczyć im niezapomnianych emocji i przeżyć. I takich też dostarczyła!!! Przygotowaliśmy 6-osobowy zespół przedszkolaków, którzy zmierzyli się z pięcioma konkurencjami w wyścigach rzędów. Nasi dzielni sportowcy dali z siebie wszystko, zdobywając III miejsce!! Każdy uczestnik otrzymał medal, a Przedszkole otrzymało dyplom i puchar.

Jednak to nie wszystko….. Najgoręcej było na trybunach. Nasi wspaniali rodzice i inni zaproszeni goście z wielkim zapałem kibicowali swojej drużynie podczas wyścigów, a krajem, który reprezentowaliśmy była Brazylia. Wspólnie prezentowaliśmy barwy wylosowanego państwa, poprzez okrzyki, piękne transparenty i flagi tego kraju. Przygotowaliśmy też taniec czirliderek, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki, ich mamy, siostry i koleżanki! Wszystko to zagwarantowało nam wygranie konkursu dla najlepiej kibicującego przedszkola!!! Nagrodą był piękny telewizor, ufundowany przez firmę TPV.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i osobom, które pomogły nam w przygotowaniach do tego wspaniałego występu! A przede wszystkim naszym dzieciom, bez których nic nie miałoby miejsca.

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>