Spotkanie integracyjne „Zdrowo-kolorowo”

25 września w piątek, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie integracyjne ,,Zdrowo-Kolorowo”, na którym witaliśmy nowo przyjęte do przedszkola dzieci oraz małe Krasnoludki i ich rodziców. Przygotowaliśmy dla wszystkich liczne konkursy i nagrody.
Jak co roku, mamy dzieliły się swoimi umiejętnościami kulinarnymi podczas udziału w konkursie na najsmaczniejszą i najzdrowszą sałatkę. Dzieci wraz z rodzicami sprawdzały wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, doskonale bawiły się podczas zorganizowanych zabaw m.in. wyścigi rzędów z zawiązaną nogą wraz z rodzicem, doniesienie owocu na łyżce do mety. Nie zabrakło konkurencji dla tatusiów, podczas której mierzyli swoją zwinność i siłę w wyciskaniu soku z cytryny.
Wraz ze spotkaniem integracyjnym został zorganizowany konkurs ,,Pacynka Witaminka”, którego werdykt został ogłoszony na spotkaniu. Rodziny przygotowały piękne i ciekawe kukiełki, rzeźby, postacie z owoców i warzyw. Wytwory były oryginalne i pomysłowe, a nadanie im poszczególnych miejsc było bardzo trudne.
Mogliśmy również pochwalić się nagrodą za zajęcie III miejsca w zawodach Lubuskiego Festiwalu Siatkówki oraz wygraną w konkursie na najgoręcej kibicujące przedszkole podczas zawodów. Nagrodą był telewizor ufundowany przez firmę TPV, który udało nam się wygrać!!! Na spotkaniu wszyscy mogli zobaczyć nasz przygotowany na zawody występ.
Pogoda nam dopisała, posmakowaliśmy wytwornych sałatek oraz dobrze bawiliśmy się wraz z rodzicami i dziećmi. Jury przyznało wszystkim grupom I miejsce w konkursie na najsmaczniejszą sałatkę. Grupy dostały dyplomy, mamy upominki a wszyscy uczestnicy konkursów – upominki w postaci przepysznych i zdrowych owoców.
Dziękujemy wszystkim Rodzinom za wspólną zabawę.

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>