Owocowy karnawał

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli, jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci.  Bal dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
W tym roku zabawa odbywała się pod hasłem „Owocowy karnawał” i zadaniem dzieci i rodziców było przebranie się za ulubiony owoc. I tak w rytmie owocowej samby bawiliśmy się w sobotę 9 stycznia 2016 r. w MCK „Zawarcie” przy ul. Wawrzyniaka. Wszyscy chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca nie tylko dzieci , ale również rodziców. Wszyscy bawili się znakomicie, a cały bal przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze, która na długo pozostanie w naszej pamięci. W przerwach balu dzieci zajadały zdrowe owoce, przygotowane specjalnie na tą okazję, a pan fotograf wykonał pamiątkowe zdjęcia.
Następny bal karnawałowy już za rok…

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>