Dzień Babci i Dziadka – ulubione święto wszystkich przedszkolaków

22 stycznia zaprosiliśmy seniorów rodzin do Miejskiego Centrum Kultury na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Na to święto wszystkie dzieciaczki czekają z niecierpliwością i przygotowują się do niego z wielką ochotą, bowiem pragną pokazać się jak najlepiej przed swoimi ukochanymi dziadkami. Dużo wcześniej dzieci uczą się wierszyków, piosenek i tańców oraz przygotowują drobne upominki dla miłych gości.
Występ na scenie jest wielkim przeżyciem szczególnie dla najmłodszej grupy, ponieważ łatwo się pogubić, gdy robi się to po raz pierwszy. Nasze maluszki dały radę i zebrały wielkie owacje. Również pozostałe grupy poradziły sobie znakomicie, a występ kółka tanecznego „Iskierki” był przysłowiową wisienką na torcie .
W oczach babć i dziadków widać było wielkie wzruszenie i dumę ze swoich wnuków. Po zakończonej części artystycznej wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowane przez mamusie naszych przedszkolaków. Znakomite wypieki wybornie smakowały zarówno naszym gościom jak i dzieciom.
Dziękujemy miłym gościom za przybycie, a rodzicom za zaangażowanie w przygotowania do uroczystości.

Joanna Korosteńska

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>