Wyniki współzawodnictwa między grupami w zbiórce baterii w roku szkolnym 2019/2020

W roku szkolnym 2019/2020, w ramach akcji „Zielona szkoła- zielone przedszkole”, po raz kolejny przystąpiliśmy do zbiórki zużytych baterii.

Aby skutecznie zmotywować Rodziców i Dzieci do udziału w niej, ogłosiliśmy wewnątrzprzedszkolny konkurs. Grupy rywalizowały między sobą o bon ufundowany przez Dyrektora placówki, który zwycięska drużyna może przeznaczyć na dowolne cele. Dostarczone do grupy baterie były systematycznie ważone przez koordynatora akcji, a kilogramy sumowane. O wynikach rywalizacji Rodzice byli informowani poprzez ogłoszenia na tablicach grupowych oraz na stronie internetowej przedszkola. 

W miesiącu czerwcu 2020 wyniki poszczególnych grup przedstawiały się nastepująco:

I MIEJSCE- SMERFY (122kg)

II MIEJSCE- KANGURKI (45kg)

III MIEJSCE- GUMISIE (31kg)

IV MIEJCE- KRASNOLUDKI (14kg)

Gratulujemy!!

Wanda Dynkwald

 

Skomentuj

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>